Ewa Polak


Ewa Polak
psychoterapeutka - współzałożycielka Akademii Logoterapii

Jest dyplomowanym psychoterapeutą pracującym w humanistycznym nurcie Analizy Egzystencjalnej.
Ukończyła 6-letnie szkolenie prowadzone przez dr Alfreda Langle (ucznia i wieloletnią prawą rękę Viktora Frankla) w stowarzyszeniu GLE – International (International Society of Logotherapy and Existential Analysis). 

Zajmuje się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej, psychoterapii par/małżeństw oraz poradnictwem psychologicznym w formie Logoterapii.
Dodatkowo specjalizuje się również w psychoterapeutycznej pomocy osobom z zaburzeniami odżywiania (np. bulimia, anoreksja, zajadanie stresu, napady objadania się).

Jest założycielką Centrum Sensu, które powstało, by psychoterapią wspierać drugiego człowieka w jego, możliwie wolnym od emocjonalnych ograniczeń, wyrażaniu siebie w świecie i w relacjach. Wszystko po to, by mógł on jak najpełniej doświadczać samego siebie i swojego życia urzeczywistniając wartości, w które wierzy.

Na swoim kanale YouTube W Centrum Sensu z Ewą Polak opowiada o specyfice swojej pracy.

Pracuje stacjonarnie w Warszawie lub przez Skype.

"Człowiek może wybrać z jakim nastawieniem podejdzie do dowolnej zaistniałej sytuacji, może wybrać swoją własną drogę i to jest ostatnia wolność, jaka człowiekowi została."

Viktor Frankl